Výstavní úspěchy Ich. Ch. JCh. Aschanti Seniorita Boy

DATUM

MÍSTO

ZNÁMKA

POŘADÍ

TŘÍDA

OCENĚNÍ

ROZHODČÍ

2.6.07 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
2. BIG
M. Václavík
.
Splněny podmínky k udělení titulu ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION.
 
20.5.07 Klubová výstava dalmatinů
Litoměřice
Výborný 1. Veteránů Nejlepší veterán L. Fintorová (Slovensko)
5.5.07 Krajská výstava
Lysá nad Labem
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
M. Stanko
28.4.07 Mezinárodní výstava
Praha
Výborný 1. Veteránů Nejlepší veterán L. Frnčová
7.4.07 Krajská výstava
Mladá Boleslav
Výborný 1. Veteránů Vítěz třídy L. Pavlíková
19.11.06 Klubová výstava Dalmatinů
Praha
FOTO
Výborný 2. Vítězů res. CAC MUDr. R. Zachová
23.9.06 Národní výstava
Brno
Výborný 1. Vítězů CAC L. Pavlíková
.
DALMATIN ROKU 2005 - 5. místo
 
.
DALMATIN ROKU 2004 - 3. místo
 
17.9.06 Speciální výstava dalmatinů
Blansko
FOTO
Výborný 1. Čestná Nejlepší pes Mgr. V. Staviarská (Slovensko)
2.9.06 Mezinárodní výstava
Mladá Bolestav
Výborný 5. Šampionů - Ing. J. Matyáš (Slovensko)
26.8.06 Krajská výstava
Brno
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
Vítěz skupiny 2. BIG
K. Kocourek
24.6.06 Mezinárodní výstava
Brno
Výborný 3. Šampionů - L. Fintorová (Slovensko)
6.5.06 Oblastní výstava
Kačina u Kutné hory
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Oblastní vítěz
Ing. J. Dostál
6.5.06
POCHOD ZA ZDRAVÍM 15 km Nový Bydžov - státní zámek Hrádek u Nechanic
 
15.4.06 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
Vítěz skupiny 3. BIG
P. Řehánek
1.4.06 Krajská výstava
Mladá Boleslav
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
L. Pavlíková
31.1.06
PŘIZNÁN TITUL MEZINÁRODNÍ ŠAMPION KRÁSY
PŘIZNÁN TITUL MKF ŠAMPION KRÁSY ČR

 
13.11.05 35. Klubová výstava Dalmatin klubu
Praha
Výborný 1. Vítězů CAC
Nejlepší pes výstavy
Ing. L. Jančík
8.10.05 Mezinárodní výstava
České Budějovice
Výborný 2. Šampionů res. CAC Ing. Roubalová
(ČR)
3.9.05 Mezinárodní výstava
Mladá Boleslav
Výborný 3. Šampionů - I. Selimovič
(HR)
20.8.05 Krajská výstava
Nymburk
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
BIS VÍTĚZ VÝSTAVY
Ing. Jančík
(ČR)
23.7.05 Národní výstava
Mladá Boleslav
Výborný 1. Vítězů - MVDr. V. Piskay
(Slovensko)

Splněny podmínky pro přiznání titulu Mezinárodní šampion krásy

9.7.05 Mezinárodní výstava
Warszawa
POLSKO
Výborný 1. Šampionů CWC
NPwR
CACIB
T. Borkowski
(Polsko)

Polský šampion

12.6.05 Národní výstava
Walbrzych
POLSKO
Výborný 1. Šampionů CWC
NPwR
M.Musial
(Polsko)
27.5.05 Národní výstava
Senec
SLOVENSKO
Výborný 1. Šampionů CAC Ĺ.Fintorová
(Slovensko)
14.5.05 Oblastní výstava
Milovice
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Oblastní vítěz
Ing.J.Dostál
7.5.05
POCHOD ZA ZDRAVÍM 15 km Nový Bydžov - státní zámek Hrádek u Nechanic
 
23.4.05 Světová výstava
UCI
Rokycany
Výborný 1. Šampionů UKCIB UCI
Světový vítěz UCI
P.Šeryová
(Slovensko)
16.4.05 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
Vítěz skupiny 2.BIG
P.Řehánek
9.4.05 Krajská výstava
Mladá Boleslav
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
P.Řehánek
4.12.04 Národní výstava
Nowa Ruda
POLSKO
Výborný 1. Šampionů CWC A.Brabletz
(Polsko)
6.11.04 Mezinárodní výstava
Metz
FRANCIE
Výborný 1. Šampionů CACS
CACIB
M.Leblond
(Francie)
17.10.04 Mezinárodní výstava
UCI
Kunovice
Výborný 1. Šampionů CAC UCI K.Kadlec
26.9.04 Mezinárodní výstava
Wroclaw
POLSKO
Výborný 1. Šampionů CWC
CACIB
NPwR
BOB
J.Sochalski
(Polsko)
25.9.04 Národní výstava
Brno
Výborný 2. Vítězů - Ing.L.Jančík
4.9.04 Mezinárodní výstava
Mladá Boleslav
Výborný 2. Šampionů res.CAC J.Němec
1.8.04 Národní výstava
Legnica
POLSKO
Výborný 1. Šampionů CWC
NPwR
A.Brabletz
(Polsko)
24.7.04 Národní výstava
Mladá Boleslav
Výborný 2. Vítězů res.CAC Mgr.B.Ovesná
06.6.04 Krajská výstava Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
JUDr.K.Kocourek
16.5.04 Národní výstava
Jelenia Gora
POLSKO
Výborný 2. Vítězů - L.Bachurzewska
(Polsko)
15.5.04
POCHOD ZA ZDRAVÍM 15 km Nový Bydžov - státní zámek Hrádek u Nechanic
 
08.5.04 Oblastní výstava
Kutná Hora
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Oblastní vítěz
D.Poláková
01.5.04 Krajská výstava
Lysá n.Labem
Výborný 2. Vítězů - PhDr.V.Mojžíš
17.4.04 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
3.BIG - Vítěz 6.skupiny
L.Ubrová
10.4.04 Krajská výstava
Mladá Boleslav
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
Vítěz Mladé Boleslavi
BOB - Vítěz plemene
2.BIG - Vítěz 6.skupiny
L.Ubrová

ČKF šampion České Republiky

13.9.03 Národní výstava
Lázně Bělohrad
Výborný 1. Šampionů CAC
Národní vítěz
M.Rakouský
(Slovensko)
18.5.03 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
BOB - Vítěz plemene
2.BIG - 2.místo
v 6.skupině FCI
Ing.L.Jančík
4.5.03 Oblastní výstava
Lysá n.Labem
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Oblastní vítěz
D.Poláková
3.5.03 Krajská výstava
Lysá n.Labem
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
B.Meszároš
(Slovensko)
19.4.03 Krajská výstava
Mladá Boleslav
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
Z.Holmerová
8.2.03 Mezinárodní výstava
Brno
Výborný 1. Otevřená CAC L.Zake
(Litva)

Český šampion

13.9.02 Národní výstava
Lázně Bělohrad
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
CAC
Národní vítěz
J.Rapková
7.9.02 Mezinárodní výstava
Mladá Boleslav
Výborný 1. Otevřená CAC
r.CACIB (CACIB)
J.Hejda
27.7.02 Národní výstava
Mladá Boleslav
Výborný 1. Otevřená CAC D.Poláková
29.6.02 Mezinárodní výstava
Brno
Výborný 2. Otevřená res.CAC M.Pavlásková
(Slovensko)
15.6.02 Národní výstava
Lázně Bělohrad
Výborný 1. Vítězů Vítěz třídy
CAC
Národní vítěz
J.Rapková
4.5.02 Krajská výstava
Lysá n.Labem
Výborný 1. Otevřená Vítěz třídy
Krajský vítěz
JUDr.K.Kocourek
20.4.02 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborný 1. Otevřená Vítěz třídy
Krajský vítěz
BOB - Vítěz plemene
3.BIG - 3.místo v 6.skupině
L.Ubrová
6.4.02 Národní výstava
Ostrava
Výborný 2. Otevřená res.CAC D.Poláková
30.3.02 Krajská výstava
Mladá Boleslav
Výborný 1. Otevřená Vítěz třídy
Krajský vítěz
Vítěz Mladé Boleslavi
BOB - Vítěz plemene
2.BIG - 2.místo v 6.skupině
Z.Holmerová

Klubový šampion mladých

20.10.01 Speciální výstava
Svitavy
Výborný 1. Otevřená CAC Mogens Slott Hansen
(DK)
30.6.01 Mezinárodní výstava
Brno
Výborný 2. Otevřená res.CAC L.Fintorová
(Slovensko)
5.5.01 Krajská výstava
Lysá n.Labem
Výborný 1. Otevřená Vítěz třídy
Krajský vítěz
4.nejkrásnější pes výstavy
JUDr.K.Kocourek
28.4.01 Mezinárodní výstava
České Budějovice
Výborný 2. Otevřená res.CAC M.Redlicki
(Polsko)
21.4.01 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborný 2. Otevřená - L.Ubrová
8.4.01 Krajská výstava
Mladá Boleslav
Výborný 1. Otevřená Vítěz třídy
Krajský vítěz
Vítěz Mladé Boleslavi
BOB-Vítěz plemene
BIG-Vítěz 6.skupiny
2.místo v BIS
Nejkrásnější pár s Fay
Z.Holmerová
3.2.01 Mezinárodní výstava
Brno
Výborný 1. Mezitřída CAC B.Meszároš
(Slovensko)
28.10.00 Speciální výstava
Bílina
Výborný 1. Mezitřída CAC E.M.Paterson
(Velká Británie)
23.9.00 Národní výstava
Brno
Výborný 1. Mezitřída CAC MuDr.F.Šimek
2.9.00 Mezinárodní výstava
Mladá Boleslav
Výborný 3. Mezitřída - MuDr.R.Zachová

Slovenský šampion krásy mladých

20.8.00 Mezinárodní výstava
Bratislava
Výborný 1. Mladých CAJC SR B.Larská
(Polsko)

Český junior šampion

1.7.00 Mezinárodní výstava
Brno
Výborný 1. Mladých CAJC ČR Z.Holmerová
25.6.00 Krajská výstava
Vysoké Mýto
Výborný 1. Mezitřída Vítěz třídy
Krajský vítěz
BOB-Vítěz plemene
BIG-Vítěz 6.skupiny
BIS-Vítěz výstavy
B.Meszároš
(Slovensko)
24.6.00 Oblastní výstava
Milovice
Výborný 1. Mezitřída Vítěz třídy
Oblastní vítěz
BOB-Vítěz plemene
D.Poláková
13.5.00 Klubová výstava
Plzeň
Výborný 1. Mladých CAJC ČR
Nejkrásnější mladý jedinec
Klubové výstavy
P.Ranc
(Velká Británie)
7.5.00 Celostátní výstava
Banská Bystrica
Výborný 1. Mladých CAJC SR I.Sopko
(Slovensko)
15.4.00 Krajská výstava
Hradec králové
Výborný 1. Mladých Vítěz třídy Z.Holmerová
9.4.00 Oblastní výstava
Mladá Boleslav
Výborný 1. Mladých Vítěz třídy Z.Holmerová
25.3.00 Celostátní výstava
Nitra
Výborný 1. Mladých CAJC SR
BOB-Vítěz plemene
2.BOG-2.místo v 6.skupině
M.Pavlásková
(Slovensko)
18.3.00 Národní výstava
Ostrava
Výborný 1. Mladých - Ing.L.Jančík
5.2.00 Mezinárodní výstava
Brno
Výborný 1. Mladých CAJC ČR D.Poláková
24.10.99 Klubová výstava
Mladá Boleslav
Velmi nadějný - Dorost - R.Stokes
(Velká Británie)