Výstavní úspěchy Fay Tečka z Krkonoš

DATUM

MÍSTO

ZNÁMKA

POŘADÍ

TŘÍDA

OCENĚNÍ

ROZHODČÍ

2.6.07 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy
4. BIS veterán
M. Václavík
20.5.07 Klubová výstava dalmatinů
Litoměřice
Výborná 1. Veteránů - L. Fintorová (Slovensko)
5.5.07 Krajská výstava
Lysá nad Labem
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy M. Stanko
28.4.07 Mezinárodní výstava
Praha
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán L. Frnčová
7.4.07 Krajská výstava
Mladá Boleslav
Výborná 2. Veteránů - L. Pavlíková
19.11.06 Klubová výstava dalmatinů
Praha
FOTO
Výborná 1. Čestná Nejlepší čestný jedinec MUDr. R. Zachová
18.11.06 Mezinárodní výstava
Praha
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán Z. Holmerová
23.9.06 Národní výstava
Brno
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán L. Pavlíková
.
DALMATIN ROKU 2005 - 6. místo (soutěžila mezi nejlepšími šampionkami, Fay jediný veterán!)
 
17.9.06 Speciální výstava dalmatinů
Blansko
FOTO
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán Mgr. V. Staviarská (Slovensko)
2.9.06 Mezinárodní výstava
Mladá Bolestav
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán Ing. J. Matyáš (Slovensko)
26.8.06 Krajská výstava
Brno
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy
BIS veterán - 3. místo
K. Kocourek
.
ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION
 
24.6.06 Mezinárodní výstava
Brno
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán L. Fintorová (Slovensko)
20.5.06 Mezinárodní výstava
Litoměřice
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán L. Frnčová
6.5.06 Oblastní výstava
Kačina u Kutné Hory
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy
Nejlepší veterán
Ing. J. Dostál
6.5.06
POCHOD ZA ZDRAVÍM 15 km Nový Bydžov - státní zámek Hrádek u Nechanic
 
29.4.06 Mezinárodní výstava
Praha
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán L. Frnčová
15.4.06 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy
Nejlepší veterán
P. Řehánek
1.4.06 Krajská výstava
Mladá Boleslav
Výborná 2. Veteránů - L. Pavlíková
13.11.05 35. Klubová výstava Dalmatin klubu
Praha
Výborná 2. Veteránů - Ing. L. Jančík
12.11.05 Národní výstava
Praha
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy
Nejlepší veterán
M. Milanovič
(SCG)
20.8.05 Krajská výstava
Nymburk
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy
Nejlepší veterán
BIS VETERÁN VÝSTAVY
Ing. L. Jančík
.
SLOVENSKÝ VETERÁN ŠAMPION
27.5.05 Národní výstava
Senec
Slovensko
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán L. Fintorová (Slovensko)
14.5.05 Oblastní výstava
Milovice u Hořic v P.
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy
Nejlepší veterán
Ing. J. Dostál
7.5.05
POCHOD ZA ZDRAVÍM 15 km Nový Bydžov - státní zámek Hrádek u Nechanic
 
23.4.05 Světová výstava UCI
Rokycany
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy
SC
P. Šeryová (Slovensko)
16.4.05 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy
Nejlepší veterán
P. Řehánek
9.4.05 Krajská výstava
Mladá Boleslav
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy
Nejlepší veterán
P. Řehánek
12.3.05 Národní výstava
Nitra
Slovensko
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán A. Rajs (Polsko)
29.1.05 Mezinárodní výstava
Trenčín
Slovensko
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán V. M. Rita (Belgie)
30.10.04 Klubová výstava dalmatinů
Louny
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán L. de Ridden (Belgie)
17.10.04 Mezinárodní výstava UCI
Kunovice
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy
SC
K. Kadlec
25.9.04 Národní výstava
Brno
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán Ing. L. Jančík
4.9.04 Mezinárodní výstava
Mladá Boleslav
Výborná 2. Veteránů - J. Němec
24.7.04 Národní výstava
Mladá Boleslav
Výborná 1. Veteránů Nejlepší veterán Mgr. B. Ovesná
06.6.04 Krajská výstava Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy JUDr.K.Kocourek
15.5.04
POCHOD ZA ZDRAVÍM 15 km Nový Bydžov - státní zámek Hrádek u Nechanic
 
08.5.04 Oblastní výstava
Kutná Hora
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy
NEJKRÁSNĚJŠÍ
VETERÁN
1.MÍSTO
D.Poláková
01.5.04 Krajská výstava
Lysá n.Labem
Výborná 1. Veteránů Vítěz třídy PhDr.V.Mojžíš
18.5.03 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
Ing.L.Jančík
4.5.03 Oblastní výstava
Lysá n.Labem
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Oblastní vítěz
D.Poláková
3.5.03 Krajská výstava
Lysá n.Labem
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
B.Meszároš
(Slovensko)
15.6.02 Národní výstava
Lázně Bělohrad
Výborná 1. Otevřená Vítěz třídy J.Rapková
4.5.02 Krajská výstava
Lysá n.Labem
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
JUDr.K.Kocourek
20.4.02 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
L.Ubrová
30.3.02 Krajská výstava
Mladá Boleslav
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
Z.Holmerová
21.4.01 Krajská výstava
Hradec Králové
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
BIG-Vítěz 6.skupiny
L.Ubrová
8.4.01 Krajská výstava
Mladá Boleslav
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Nejkrásnější pár s Ašikem
Z.Holmerová
24.10.99 Klubová výstava
Mladá Boleslav
Výborná 2. Vítězů res.CAC R.Stokes
(Velká Británie)
20.6.99 Krajská výstava
Vysoké Mýto
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
Ing.J.Findejs
5.9.98 Mezinárodní výstava
Mladá Boleslav
Výborná 3. Otevřená - Ing.J.Dostál
1.8.98 Národní výstava
Hradec Králové
Výborná 2. Vítězů res.CAC Ing.J.Findejs
14.6.98 Oblastní výstava
Vysoké Mýto
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Oblastní vítěz
B.Meszároš
(Slovensko)
13.6.98 Oblastní výstava
Slatiňany
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Oblastní vítěz
J.Němec
30.5.98 Národní výstava
Ostrava
Výborná 1. Otevřená CAC L.Ubrová
23.5.98 Národní výstava
Litoměřice
Výborná 2. Otevřená res.CAC MuDr.R.Zachová
2.5.98 Mezinárodní výstava
České Budějovice
Výborná 2. Otevřená res.CAC MuDr.R.Zachová
18.4.98 Klubová výstava
Mladá Boleslav
Výborná 1. Otevřená CAC
Klubový vítěz
MuDr.M.Pavlásková
7.3.98 Oblastní výstava
České Budějovice
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Oblastní vítěz
Mgr.B.Ovesná
11.10.97 Národní výstava
České Budějovice
Výborná 1. Otevřená CAC Z.Holmerová
27.9.97 Klubová výstava
Praha
Výborná - Otevřená - G.Fatauros
(Velká Británie)
31.5.97 Oblastní výstava
Vysoké Mýto
Výborná 1. Otevřená Vítěz třídy
Oblastní vítěz
Z.Holmerová
3.5.97 Krajská výstava
Plzeň
Výborná 1. Vítězů Vítěz třídy
Krajský vítěz
J.Pětioký
29.6.96 Národní výstava
Litoměřice
Výborná IV. Otevřená - Z.Holmerová
1.6.96 Oblastní výstava
Praha
Výborná 1. Otevřená Vítěz třídy
Oblastní vítěz
BOB-Vítěz plemene
D.Poláková
26.5.96 Oblastní výstava
Vysoké Mýto
Výborná 1. Otevřená Vítěz třídy
Oblastní vítěz
J.Pětioký
18.5.96 Speciální výstava
Praha
Výborná - Otevřená - J.Němec
27.4.96 Mezinárodní výstava
České Budějovice
Výborná IV. Otevřená - Z.Holmerová
13.4.96 Národní výstava
Hradec Králové
Výborná 1. Otevřená CAC Ing.J.Findejs
24.2.96 Oblastní výstava
Praha
Výborná 1. Mladých Vítěz třídy
Nejlepší mladá fena
Z.Holmerová
30.9.95 Národní výstava
Brno
Velmi dobrá 1. Mladých Vítěz třídy MuDr.R.Zachová
2.9.95 Mezinárodní výstava
Mladá Boleslav
Výborná 2. Mladých - Z.Holmerová
27.8.95 Speciální výstava
Prostějov
Výborná 1. Mladých Vítěz třídy
Vítěz spec. ml.
Primus junior
Optimus junior
B.Ovesná
26.8.95 Klubová výstava
Prostějov
Výborná 1. Mladých Vítěz třídy
Klubový vítěz ml.
Primus junior
Optimus junior
C.Gyula
(Velká Británie)
1.7.95 Mezinárodní výstava
Brno
Výborná 2. Mladých - P.Ranc
(Velká Británie)
11.6.95 Oblastní výstava
Žďár n.Sázavou
Výborná 1. Mladých Vítěz třídy Ing.J.Findejs